Добрива

 1. Головна
 2. Добрива
Категорії добрив
Гумат
Об'єм: 5 л, 20 л
Доступно за замовленням

Купити добрива — ефективне підвищення врожайності з Ниватон

Сільське господарство — основа української економіки. Аграрні підприємства прагнуть розвиватися та постачати на ринок більше продукції, проте без якісних засобів захисту рослин в такому випадку не обійтися. Пропонуємо купити добрива Ниватон для покращення якісних та кількісних характеристик врожаю.

Будь-який грунт містить різні мікроелементи, але в дуже малих кількостях, тому для хорошої врожайності знадобиться вносити добрива. Проте варто не перевищити допустимі норми, щоб не отримати протилежний ефект.

Які добрива для рослин обрати

Оптимально купити добрива після аналізу ґрунту, адже кожен мікроелемент виконує ту чи іншу функцію і навіть нестача одного може суттєво вплинути на врожайність. Отож розберемося, як макро- та мікроелементи впливають на розвиток рослини, її ріст та загальну врожайність.

 • Азот. Сприяє утворенню органічних речовин, бере участь в утворенні вегетативної маси та впливає на загальну врожайність.
 • Фосфор. Потрібен для росту кореневої системи, бере участь в енергетичному забезпеченні та покращує зимостійкість, якщо мова йде про багаторічні культури.
 • Калій. Підтримує водний баланс, бере участь в транспортуванні цукрів та активізує імунітет.
 • Магній. Незамінний при фотосинтезі, активізує ферментативні процеси та впливає на окисно-відновлювальні процеси.
 • Кальцій. Зміцнює клітинні стінки, покращує обмін речовин та сприяє формуванню розгалуженої кореневої системи.
 • Сірка. Бере участь в азотному та білковому обміні, незамінна при окисно-відновлювальних процесах, а також є складовою амінокислот та вітамінів.
 • Залізо. Забезечує білковий обмін та біосинтез ростових речовин, бере участь в процесі дихання та фотосинтезу.
 • Марганець. Потрібен для нормального обміну білків та вуглеводів, а також для дихання та під час фотосинтезу.
 • Цинк. Необхідний для ліпідного, білкового, фосфорного та вуглеводного обміну.
 • Мідь. Допомогає рослині переживати засуху та морози, а також бере участь в процесах дихання та фотосинтезу.
 • Бор. Необхідний для запилення та запліднення, також незамінний при вуглеводному та білковому обміні. Окремо зазначимо здатність підвищувати опорність рослини до хвороб.
 • Молібден. Допомагає фіксувати азот з повітря, синтезувати вітаміни та хлорофіл та бере активну участь в обміні речовин.

Як бачите, зайвих елементів не буває. І хоч ціна на мінеральні добрива доволі висока, не можна на них економити, адже від них напряму залежить якість врожаю.

Ви можете придбати монодобрива, якщо на вашій ділянці дефіцит того чи іншого елементу або комплексні препарати. Також у нас є спеціальні допоміжні продукти, наприклад, біостимулятори росту, антистресанти препарати для запобігання піноутворенню, підсилювачі дії засобів захисту рослин та інші.

Купити добрива в інтернет-магазині Ниватон

У нас ви можете замовити окремі мікролементи в хелатній формі або купити комплексне добриво. Ознайомтесь з асортиментом в каталозі. Ми не лише продаємо добрива, а й є виробником добрив Ниватон. Ми пропонуємо найкращі ціни на весь асортимент товару — добрива, створені за власною рецептурою.

Оформити замовлення можна онлайн, наші консультанти допоможуть підібрати оптимальний варіант. Доставка передбачена в Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне та інші населені пункти України. Наші покупці залишають лише схвальні відгуки, адже час показав, щоб добрива суттєво покращують врожайність, не чинячи зайвого хімічного навантаження на ґрунт.

 1. Головна
 2. /
 3. Добрива