Для ефективного функціонування всіх процесів, що відбуваються у рослині протягом періоду вегетації, потрібна певна чітко визначена кількість макро- та мікроелементів. Для їх засвоєння необхідні спеціальні оптимальні ґрунтово-кліматичні умови: структура ґрунту, його відповідні температура, вологість, рівень рН тощо.

Будь-які модифікації в балансі оптимальних умов окремого регіону зумовлюють зміни стану рослини. Людина не здатна діяти на кліматичні умови, але, маючи в розпорядженні агрономічні, агротехнічні прийоми та програми, може впливати на стан рослин, докладаючи зусиль.

Можливо збільшити стресостійкість рослини, оптимізувати використання мікроелементів живлення та підтримання необхідного рівня вологості для формування вегетативної маси і генеративних органів. Компанія «ММ ЛОГІСТІКС» прагне впливати саме на найпроблемніші місця на етапі живлення рослин, які найбільше потребують участі людини, та коригувати їх.

Мікроелементи – основа життя. Всі процеси життєдіяльності рослин: синтез і перетворення речовин – відбуваються завдяки ферментам, до складу яких входять мікроелементи. Вони безпосередньо діють на синтез білків, жирів і вуглеводів та містяться у складі вітамінів, фітогормонів.

Для фермерських господарств й аграрних компаній критично важливо заздалегідь оцінити та діагностувати стан рослин у вегетаційний період, а найголовніше – вчасно та правильно застосувати компоненти комбінації мікродобрив, мікроелементів і біологічно активних речовин, що сприятимуть росту, підвищать урожайність культур.

Спеціалісти компанії «ММ ЛОГІСТІКС», представлені агрономами, агрохіміками, біотехнологами, завдяки багаторічним спостереженням і глибокому аналізу отриманих результатів досліджень, натхненні роботами попередників, створили серію мікродобрив «НИВАТОН», яка діє максимально ефективно з перших днів після використання у разі внесення за спеціально розробленими схемами. Позакореневе підживлення мікродобривами «НИВАТОН» забезпечує швидку й ефективну дію їхніх активних компонентів. Це особливо важливо за умов впливу негативних факторів навколишнього середовища.