Ниватон Мастер

Вартість:

Для того, щоб побачити вартість та зробити замовлення, ви повинні зареєструватися в системі, або виконати вхід.

Available on backorder
Замовити зворотний дзвінок
Fill out this field
Fill out this field

Високоефективне спеціальне добриво з фунгіпротекторним ефектом в формі водорозчинного концентрату, що містить повний комплекс макро та мікроелементів. Склад добрива містить фосфор у трьох формах: фосфатній, фосфітній та органічній, що сприяє тривалому живленню рослини фосфором, а також надає стимулюючий ефект на ріст і розвиток всієї рослини в цілому, допомагаючи їй вирости і дати максимальний урожай. Препарат має виражену фунгіцидну і бактерицидну активність. Дія заснована на специфічних властивостях фосфітів активувати вироблення фитоалексинов, які допомагають рослині боротися з різними фітопатогенами. Препарат ефективний у боротьбі і профілактиці проти таких фітопатогенів як: Phytophtora, Fusariurn, Mildew, Rizoctonia та ін.
Застосування добрива при листовому підживленні дозволяє забезпечити фосфором не тільки листя, але і всю рослину. Цей ефект грунтується на здатності фосфітів вільно переміщуватися по рослині, як з висхідними струмами по ксилемі, так і спадними струмами по флоемі. Склад застосовується на широкому спектрі культур на всіх фазах розвитку.

Вміст поживних компонентів і біологічно активних компонентів: г/л w/v % w/w %
N 80 8,0 15
Фосфор Р2О5 (сумарний фосфор) 315 31,5 4
Калій K2O 65 6,5 19
Сірка SO3 2,5 0,25 500
Залізо Fe 2,0 0,2 625
Магній Mn/мідь Cu/цинк Zn 1,0/1,0/1,0 0,1/0,1/0,1 1250
Бор B 0,5 0,05 2500
молібден Mo 0,1 0,01 12500
Кобальт Co/ нікель Ni 0,15/0,15 0,015/0,015 8333
Зовнішній вигляд:
прозора рідина безбарвна або зі слабким жовтим відтінком зі слабким специфічним запахом або без
Додаткові показники:
Водневий показник (рН) 6,0-7,5
Щільність, гр/л 1200-1300

Фосфор відіграє особливо важливе значення під час накопичення та вивільнення енергії в рослині. Це своєрідний акумулятор енергії, а також її постачальник для багатьох процесів синтезу. При обприскуванні розчином фосфіту спостерігається пригнічення ферментів та активних речовини, які відповідають за наростання коренів, засвоєння, перенесення та накопичення фосфору в рослині. Фосфат легко засвоюється та переміщується судинами. Водночас кількість енергії, яку необхідно витратити рослині під час перетворення фосфату та на включення його до молекули АТФ, в рази менша, ніж та, що потрібна для виконання таких самих перетворень із фосфітом. Після внесення фосфату на рослини не відбувається пригнічення, блокування чи зупинки жодних важливих фізіологічних процесів і механізмів. Поживні речовини відразу надходять у клітини та включаються в процес синтезу, що, своєю чергою, не тільки швидко виводить рослини зі стресу, а й ефективно підтримує їхній оптимальний стан упродовж усього періоду вегетації. Стабільність фосфітів в рослинах є ключовим фактором їх ефективності в боротьбі із захворюваннями упродовж тривалого періоду часу. Все це впливає на підвищення врожайності та товарного виду плодів, вміст сухих речовин, каротиноїдів, антоціанів.

Зовнішні ознаки дефіциту фосфору – синьозелене, антоціанове забарвлення листків. Листки стають дрібними, процеси росту затримуються, в тканинах нагромаджується нітратний азот і сповільнюється синтез білків. Нестача фосфору найнебезпечніша на ранніх фазах росту й розвитку, що пояснюється недостатньо розвиненою кореневою системою. Знижується їх стійкість до бактеріальних хвороб.

Культури Фази розвитку Норми витрати (л/га)
Зернові культури весь період вегетації 2,0-3,0
Кукурудза, сорго, просо весь період вегетації 2,0-3,0
Буряки цукрові весь період вегетації 2,0-3,0
Бобові весь період вегетації 2,0-3,0
Арахіс весь період вегетації 2,0-3,0
Бавовник весь період вегетації 1,0-3,0

• Швидке та ефективне підживлення фосфором
• Підвищення стійкості до грибкових захворювань
• Активація ростових процесів
• Активація біосинтезу білку та вуглеводів
• Підвищення коефіцієнта використання мінеральних добрив
• Покращення товарних показників врожаю (транспортабельність, лежкість, збільшення розміру плодів, колір, запах)
• Сприяння максимальному накопиченню вуглеводів, білків і вітамінів в плодах, ягодах, овочах
• Скорочення термінів очікування готової продукції
• Рівномірне дозрівання

Додаткова інформація

Препаративна форма:

Розчинний концентрат.

Хімічна група:

Добрива з мікроелементами.

Токсичність:

4-й клас небезпечності за класифікацією ВООЗ.

Сумісність:

Сумісний із більшістю водорозчинних добрив і засобів захисту рослин. Перед застосуванням з іншими агрохімікатами перевірити їх на сумісність із препаратом «Ниватон».

Механізм дії:

Швидке проникнення через кутикулу та пори рослин із коефіцієнтом засвоювання мінерального живлення 60−80 %.

Норма витрати робочого розчину для різних культур:

Зернові, технічні: 200−300 л/га;
Овочеві: 350−400 л/га;
Плодово-ягідні: 800−1000 л/га.

Посіви треба обприскувати в ранкові або вечірні години. Оптимальна температура повітря має становити від +10 до +25°С, швидкість вітру — до 5 м/с. Не обробляти культури за температури повітря вище +25 °C.

Гарантійний строк зберігання:

36 місяців за температури від +5 до +35 °С. Запобігати потраплянню прямих сонячних променів. Зберігати в оригінальній закритій тарі. Можливе незначне згущення препарату.

Порядок приготування робочого розчину:

Бак обприскувача наповнити на 2/3 водою, ввімкнути мішалку;
Додати по черзі мікродобриво «Ниватон» і препарати захисту рослин (якщо вони передбачені та рекомендовані). Послідовно додавати компоненти, дочекавшись рівномірного перемішування попереднього компонента;
Долити бак водою до повного об’єму і почати обприскування;
Не допускати зупинки змішування, доки препарат залишається в баку обприскувача.

Заходи безпеки:

Препарат не токсичний для людей і бджіл, неалергенний, екологічно безпечний. Під час роботи з добривом необхідно дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки! Не потребує особливих умов, способів і засобів знешкодження. У разі потрапляння розчину на шкіру або в очі промити їх теплою водою. За необхідності звернутися до лікаря! Обробку проводити в респіраторі та спецодязі.