Ниватон Грін Стар

  1. Головна
  2. Добрива
  3. Комплексні добрива
  4. Ниватон Грін Стар
Вартість:
3 498.00 
Можна замовити
Виберіть об’єм каністри для замовлення товару
20-l
Очистити

Замовити зворотний дзвінок

Fill out this field
Fill out this field

Високоефективне добриво містить повний набір макро- і мікроелементів 100% у хелатній формі і призначене для передпосівної обробки насіння. Інноваційна формула, що додатково містить біологічно активні компоненти, дозволяє  домогтися максимального ефекту. Високий вміст фосфатного фосфору забезпечує кореневу систему з перших днів розвитку. Комплекс біологічно активних речовин позитивно впливає на ріст і розвиток сходів. Застосування добрива Ниватон Грін Старт дозволяє виростити рослини з максимально розвиненою кореневою системою, що є запорукою високого врожаю.

Фосфор – ключовий елемент на даному етапі розвитку. Забезпеченість фосфором на даному етапі – гарантія формування здорової кореневої системи.

Мікроелементи – активують ферментні процеси, оптимізують процеси проростання.

Додаткова інформація

Препаративна форма:

Розчинний концентрат.

Хімічна група:

Добрива з мікроелементами.

Токсичність:

4-й клас небезпечності за класифікацією ВООЗ.

Сумісність:

Сумісний із більшістю водорозчинних добрив і засобів захисту рослин. Перед застосуванням з іншими агрохімікатами перевірити їх на сумісність із препаратом «Ниватон».

Механізм дії:

Швидке проникнення через кутикулу та пори рослин із коефіцієнтом засвоювання мінерального живлення 60−80 %.

Норма витрати робочого розчину для різних культур:

Зернові, технічні: 200−300 л/га;
Овочеві: 350−400 л/га;
Плодово-ягідні: 800−1000 л/га.

Посіви треба обприскувати в ранкові або вечірні години. Оптимальна температура повітря має становити від +10 до +25°С, швидкість вітру — до 5 м/с. Не обробляти культури за температури повітря вище +25 °C.

Гарантійний строк зберігання:

36 місяців за температури від +5 до +35 °С. Запобігати потраплянню прямих сонячних променів. Зберігати в оригінальній закритій тарі. Можливе незначне згущення препарату.

Порядок приготування робочого розчину:

Бак обприскувача наповнити на 2/3 водою, ввімкнути мішалку;
Додати по черзі мікродобриво «Ниватон» і препарати захисту рослин (якщо вони передбачені та рекомендовані). Послідовно додавати компоненти, дочекавшись рівномірного перемішування попереднього компонента;
Долити бак водою до повного об’єму і почати обприскування;
Не допускати зупинки змішування, доки препарат залишається в баку обприскувача.

Заходи безпеки:

Препарат не токсичний для людей і бджіл, неалергенний, екологічно безпечний. Під час роботи з добривом необхідно дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки! Не потребує особливих умов, способів і засобів знешкодження. У разі потрапляння розчину на шкіру або в очі промити їх теплою водою. За необхідності звернутися до лікаря! Обробку проводити в респіраторі та спецодязі.

Меню