Ниватон Грін Стар

Вартість:

Для того, щоб побачити вартість та зробити замовлення, ви повинні зареєструватися в системі, або виконати вхід.

Доступно за замовленням
Замовити зворотний дзвінок
Fill out this field
Fill out this field

Високоефективне добриво містить повний набір макро- і мікроелементів 100% у хелатній формі і призначене для передпосівної обробки насіння. Інноваційна формула, що додатково містить біологічно активні компоненти, дозволяє  домогтися максимального ефекту. Високий вміст фосфатного фосфору забезпечує кореневу систему з перших днів розвитку. Комплекс біологічно активних речовин позитивно впливає на ріст і розвиток сходів. Застосування добрива Ниватон Грін Старт дозволяє виростити рослини з максимально розвиненою кореневою системою, що є запорукою високого врожаю.

Фосфор – ключовий елемент на даному етапі розвитку. Забезпеченість фосфором на даному етапі – гарантія формування здорової кореневої системи.

Мікроелементи – активують ферментні процеси, оптимізують процеси проростання.

Вміст поживних компонентів і біологічно активних компонентів: г w/v % w/w %
Азот N (амонійний NH4+) 55-57 5,5 4,35
Фосфор Р2О5 250-255 25,0 19,7
Калій К2О 55-57 5,5 4,35
Залізо Fe 1,25-1,75 0,125 0,01
Марганець Mn 0,5-0,75 0,05 0,004
Мідь Cu 0,5-0,75 0,05 0,004
Цинк Zn 1,0-1,1 0,1 0,01
Бор B 1,0-1,1 0,1 0,01
Молібден Mo 0,1 0,01 0,001
Кобальт Co 0,01 0,001 0,0001
Лізин 30 3,0 2,37
Триптофан 5,0 0,5 0,004
Анейрин (Вітамін В1) 0,25 0,025 0,002
Янтарна кислота 5 0,5 0,39
Зовнішній вигляд:
прозора рідина зеленого кольору зі слабким аміачним запахом або без
Додаткові показники:
Водневий показник (рН) 6,5-7,5
Щільність, гр/л 1265-1285

Дефіцит фосфору спостерігається на посівах озимих і ярих культур в умовах температури грунту нижче 12 0С. При дефіциті фосфору відбувається уповільнення кущіння і росту кореневої системи. Сповільнюється процес фотосинтезу. Порушуються енергетичній, вуглеводний обмін та процес дихання. Фосфор відіграє також важливу роль в обміні азотистих речовин, при його нестачі порушується синтез білка і зменшується його вміст в рослині.

Калій регулює водний баланс у клітинах рослин, посилює їх стійкість до посухи і низьких температур. Восени слабке забезпечення калієм несприятливо позначається на накопиченні цукрів у вузлі кущення озимих зернових, що в свою чергу знижує зимостійкість, а навесні нестача калію знижує рівень ефективного використання ярими культурами запасів вологи. Крім того, нестача калію призводить до зниження засвоєння азоту.

Залізо, мідь та марганець є потужними каталізаторами ферментативних процесів в проростках та відіграють важливі метаболічні функції. Під час проростання найбільше значення з мікроелементів має цинк, який приймає участь у синтезі білків, функціонуванні мембран, розтягуванні клітин та механізмах стійкості до стресових факторів. Перешкоджають рослинам повноцінно засвоїти наявний цинк із ґрунту також, низька вологість, низька температура, ущільненість та низький вміст органічної речовини.

Дефіцит бору викликає сильне скорочення врожайності, через важкі порушення метаболізму нуклеїнових кислот, вуглеводів, білків і ауксинів, синтезу клітинної стінки, цілісності мембран. Його засвоєння сповільнюється при високих рН ґрунтового розчину та порушеннях водного балансу.

Молібден допомагає не бобовим рослинам асимілювати нітратні форми азоту в білки, а у бобових культур сприяє фіксації бульбочковими бактеріями атмосферного азоту. На кислих ґрунтах, при високому вмісті органічної речовини або високих дозах нітратного азоту доступність молібдену знижуються. При цьому для обробки насіння бобових з метою стимулювання азотфіксації симбіотичними мікроорганізмами.

Кобальт є компонентом вітаміну В12, що необхідний для фіксації атмосферного азоту бобовими культурами. Входячи до складу вітаміну В12, сприяє накопиченню хлорофілу в листках рослин. Бере участь у реакціях окислення-відновлення, а також у синтезі нуклеїнових кислот.

Зовнішнім ознаками фосфорного голодування є синювато-зелене забарвлення листя нерідко з пурпуровим або бронзовим відтінком, що пов’язано з накопиченням антоціанів. При цьому листя стає дрібним і вужчим, припиняється ріст клітин і тканин, затримується перехід до репродуктивної фази розвитку рослин.

У разі дефіциту калію в рослин сповільнюється ріст , стебла стають ламкими, що стимулює до вилягання. Загальним симптомом є пожовтіння кінчиків і країв листків Перші ознаки нестачі калію виникають на нижніх листках.

Ознаки дефіциту заліза з’являються передусім на молодих листках. Це міжжилковий хлороз з чіткою різницею між здоровими і ураженими тканинами. При посиленні дефіциту тканини повністю жовтіють, вибілюються і згодом відмирають.

Прояви дефіциту марганцю схожі на нестачу заліза, але різниця полягає в тому, що в цьому разі міжжилковий хлороз швидше має дифузний характер, тобто чіткі межі між здоровими і ураженими тканинами відсутні.

З посиленням дефіциту марганцю виникають некротичні плями, смуги на уражених тканинах. У бобових культур нестача марганцю спричиняє деформацію сім’ядольних листків.

Мідь також немобільний елемент, симптоми нестачі також проявляються в першу чергу на молодих листках.

Дефіцит цинку проявляється на листках, які щойно розпустилися. Ознаки проявляються у вигляді хлорозу, жовтуватої плямистості, що переходить на жилки. Вкорочення міжвузля.

Дефіцит бору проявляється в пригніченні точки росту. Листки блідніють, на кінчиках хлороз. Часто спостерігаються недорозвинені або потворні листки.

Зовнішні ознаки нестачі молібдену та кобальту в рослинах подібні до азотного голодування. Але є деякі відмінності, а саме нестача молібдену в рослині порушує розвиток листкового апарату, знижує вміст хлорофілу в тканинах. При цьому черешки і листки подовжуються й звужуються, втрачають свій тургор, в’януть, починаючи з країв. Рослини починають повільно рости і мають блідо-зелені листки. Молібден рухомий в рослині, тому симптоми дефіциту в першу чергу проявляються на старих листках. При дефіциті кобальту в рослинах ослаблюється інтенсивність фізіолого-біологічних процесів (уповільнення росту, розвитку рослини, знижується активність азотфіксуючих бульбочкових бактерій та зниження врожайності), порушення біосинтезу білків (кобальтовий хлороз – пожовтіння листків).

Культури Фази розвитку Витрата, л/т
Зернові Насіння 2,0-3,0
Рапс Насіння 1,0-2,0
Кукурудза Насіння 2,0-3,0
Бобові Насіння 1,0-2,0
Соняшник Насіння 2,0-3,0

 

  • Активне зростання і розвиток;
  • Підвищення польової схожості;
  • Збільшення енергії проростання;
  • Дружні, вирівняні сходи;
  • Сприяє розвитку повноцінної кореневої системи;
  • Збільшення площі поглинання;
  • Підвищення стійкості до абіотичних стресів і впливів (заморозки, спека, посуха);
  • Підвищення врожайності;
Додаткова інформація

Препаративна форма:

Розчинний концентрат.

Хімічна група:

Добрива з мікроелементами.

Токсичність:

4-й клас небезпечності за класифікацією ВООЗ.

Сумісність:

Сумісний із більшістю водорозчинних добрив і засобів захисту рослин. Перед застосуванням з іншими агрохімікатами перевірити їх на сумісність із препаратом «Ниватон».

Механізм дії:

Швидке проникнення через кутикулу та пори рослин із коефіцієнтом засвоювання мінерального живлення 60−80 %.

Норма витрати робочого розчину для різних культур:

Зернові, технічні: 200−300 л/га;
Овочеві: 350−400 л/га;
Плодово-ягідні: 800−1000 л/га.

Посіви треба обприскувати в ранкові або вечірні години. Оптимальна температура повітря має становити від +10 до +25°С, швидкість вітру — до 5 м/с. Не обробляти культури за температури повітря вище +25 °C.

Гарантійний строк зберігання:

36 місяців за температури від +5 до +35 °С. Запобігати потраплянню прямих сонячних променів. Зберігати в оригінальній закритій тарі. Можливе незначне згущення препарату.

Порядок приготування робочого розчину:

Бак обприскувача наповнити на 2/3 водою, ввімкнути мішалку;
Додати по черзі мікродобриво «Ниватон» і препарати захисту рослин (якщо вони передбачені та рекомендовані). Послідовно додавати компоненти, дочекавшись рівномірного перемішування попереднього компонента;
Долити бак водою до повного об’єму і почати обприскування;
Не допускати зупинки змішування, доки препарат залишається в баку обприскувача.

Заходи безпеки:

Препарат не токсичний для людей і бджіл, неалергенний, екологічно безпечний. Під час роботи з добривом необхідно дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки! Не потребує особливих умов, способів і засобів знешкодження. У разі потрапляння розчину на шкіру або в очі промити їх теплою водою. За необхідності звернутися до лікаря! Обробку проводити в респіраторі та спецодязі.